POMOC DROGOWA 24/7
Laweta - Czechy

Skontaktuj się z nami!

 

 
Potrzebna Ci natychmiastowo pomoc drogowa na terenie Czech? Laweta 4x4 działa 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę i szybko udzieli Ci profesjonalnej pomocy. Awaria na drodze, wypadek albo kolizja to nic przyjemnego, dlatego nasza firma szybko dostosowuje najlepsze rozwiązanie do danej sytuacji. Skorzystaj z naszej lawety, jeśli potrzebujesz pomocy drogowej w Czechach. Jesteśmy do Twojej dyspozycji - zachęcamy do współpracy z naszą firmą!
 

Skuteczna pomoc drogowa - Czechy

Dla naszych Klientów organizujemy skuteczną pomoc drogową w Czechach. Świadczymy usługi także w innych miejscach. Siedziba firmy Laweta 4x4 zlokalizowana jest 2 km od granicy z Niemcami (przejście graniczne Jędrzychowice - Ludwigsdorf), oraz 15 km od granicy z Czechami (Zawidów). Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy, zadzwoń. Ze swojej strony możemy zapewnić Cię o rzetelności naszych usług. Wśród nich dostępny jest transport samochodów (także po wypadkach), maszyn rolniczych, busów, kamperów i motocykli. Nasza maksymalna ładowność wynosi do 2600 kg. Wykonujemy także usługi napraw na drodze. Posiadamy fachowy sprzęt - najazdy o długości 5 m, wytrzymałą wyciągarkę, ponadto jesteśmy w stanie zabrać do 6 osób. 

Doskonale zorganizowana pomoc drogowa - Czechy

Jako zespół profesjonalistów oferujemy świetnie zorganizowaną pomoc na drodze. Działamy bardzo szybko i skutecznie. Wszyscy pracownicy są znakomicie przeszkoleni, dlatego też jesteśmy w stanie w błyskawicznym tempie dobrać właściwe rozwiązanie. Pomożemy Ci w tej stresującej sytuacji, jaką jest awaria lub wypadek na drodze. Doświadczona pomoc drogowa w Czechach Laweta 4x4 to firma, która posiada wielu zadowolonych Klientów. U nas masz gwarancję fachowej i w pełni bezpiecznej pomocy oraz przystępnej ceny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.