POMOC DROGOWA 24/7
Laweta - Niemcy

Skontaktuj się z nami!

 

 
Awaria lub wypadek na drodze może zdarzyć się każdemu. Oferujemy holowanie w Niemczech przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dokładamy wszelkich starań, by udzielić naszym Klientom pomocy, której akurat potrzebują. Proponujemy najkorzystniejsze dla nich w danym momencie rozwiązania. Pomoc drogowa Laweta 4x4 działa m.in. w Niemczech, dlatego jeśli zdarzyła Ci się awaria na drodze na terenie państwa niemieckiego, skontaktuj się z nami.
 

Pomoc drogowa Niemcy - szeroki zakres usług

Oferujemy transportowanie samochodów (w tym powypadkowych), maszyn rolniczych, busów, kamperów oraz motocykli. Zapewniamy transport do 2600 kg. Proponujemy także usługi dodatkowe, takie jak naprawy na drodze. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnego sprzętu. Dysponujemy najazdami o długości 5 metrów, mocną wyciągarką oraz posiadamy możliwość zabrania do 6 osób. Zadowolenie Klientów to dla nas priorytet. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy pomogą Ci podczas trudnej sytuacji na drodze. U nas masz gwarancję rzetelnie wykonanej usługi. W naszej firmie pracują doświadczone oraz odpowiednio przeszkolone osoby, które w razie potrzeby, udzielą fachowej pomocy. 

Szybko i sprawnie wykonane usługi

Pomoc drogowa Laweta 4x4 posiada swoją siedzibę 2 km od granicy z Niemcami (przejście graniczne Jędrzychowice - Ludwigsdorf), oraz 15 km od granicy z Czechami (Zawidów). U nas masz gwarancję szybko i sprawnie wykonanych usług. Mamy świadomość, jak stresująca dla kierowcy oraz pasażerów jest awaria na drodze - na szczęście wiemy, jak działać w takich sytuacjach. Udzielimy Ci profesjonalnej pomocy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapewniamy holowanie w Niemczech oraz w innych miejscach, a także inne usługi. Zapraszamy do kontaktu z nami.